5 cool zajímavostí o Fordu Fiesta

Příští generace populárního Ford Fiesta se očekává, že dorazí v Jihoafrické republice na konci roku 2017 nebo začátkem roku 2018. Zde je podrobný seznam toho, co mohou spotřebitelé očekávat od kompaktní hatchback.

Byli jsme umožněno zúčastnit se světového odhalení nové generace Fiesty na nedávném #GoFurther události v továrně Blue ovál je v německém Kolíně nad Rýnem.

Vzhledem k tomu, zahájení nováčka je asi rok pryč, to je příliš brzy na to potvrdit přesný motor sestavu, ale 1,0-lite EcoBoost motoru (74 kW, pářil s 6-ti stupňovou automatickou převodovkou, nebo 92 kW, když pářil se zcela novou 6stupňovou převodovkou) bude téměř jistě být nabízeny na místním trhu. Všechny deriváty Fiesta bude mít tlačítko stop-start, zatímco EcoBoost deriváty jsou vybaveny Active Grille Shutter a manuální verze získají tlačítko ECO.
Verze 5-dveřový Zde se zobrazuje ve specifikaci Titanium top-of-rozsah.

1. ST-linka a aktivní verze debut

Ford představil 4 iterace nové Fiesty v Kolíně … Jedním z nich byl Titanium (nahoře), který je, jak je tomu v případě současného produktu, nejvyšší-spec verze 5 dveří a druhý byl 3- dveře Vignale, které není vyčleněna pro místní trh.

Nicméně, ST-linka, která byla zavedena v celé Fordově produktové řady v zahraničí, slibuje dodat sportovnější vzhled a zavěšení ladění pro kupující, kteří mají rádi vzhled derivátu ST, ale neusilují (nebo si nemohou dovolit), aby vlastnit top-of-the-rozsah Fiesta, což je samozřejmě v potrubí taky.
Proč nebyl nikdo nenapadlo dřív? ST-esque vzhled bude k dispozici na levnějších derivátů.

exteriér ozdobami ST-line patří unikátní slitinu klouzání, grille-, bumper- a boční sukně vzory; Interiér je vybaven sportovní sedadla, pedály z lehkých slitin a plochým dnem volant.

A co víc, nová Fiesta Active představuje odpověď Fordův na Volkswagen CrossPolo. Je vybaven mírně vyvýšené suspenze, s tmavým obkladem těla, která vyplývá z předního nárazníku rtu, a to prostřednictvím podběhů kol a boční profil na zadní straně, plus střechu kontrastní malované, plného kolejnic. Je tam místnost na trhu pro tento stejně jako nejprodávanější Ford Ecosport? Uvidíme.