Aplikace BMW změní chytré telefony do virtuálních showroomů

BMW plánuje nabídnout rozšířené reality aplikace, která umožní zákazníkům využívat své chytré telefony jako virtuální showroomů.

Aplikace umožní kupující vytvořit realistický 3-D obraz auto by mohli chtít koupit v showroomu, pak si jej stáhnout na svých telefonech pro procházení později.

Aplikace je založena na Tango, chytrý telefon Rozšířená realita technologie společnosti Google a bude pilotovaný i Poddruh BMW pomoci zvýšit prodej na i8 plug-in hybridní sportovní vůz a i3 plně elektrický hatchback. BMW plánuje, aby se rozšířená realita Visualiser App k dispozici u všech svých vozů v několika letech.

Aplikace budou použity nejprve ve vybraných prodejních míst, kde bude BMW „Genius Product“ prodavači opatřených Tango aktivovanou mobilní zařízení pro spotřebitele, které pomohou zákazníkům vytvořit 3-D obraz, který může být prozkoumána interaktivně.

Jakmile je vizualizace je kompletní, zákazník může uložit data, a sdílet je s ostatními, včetně BMW i prodejních míst, prostřednictvím sociálních médií, e-mailu nebo QR kódem.

Zákazníci si mohou otevřít kufr nebo dveře vozu nebo prakticky dostat do auta a stiskněte tlačítko vypínače. Mohou změnit funkce, jako je interiérových a exteriérových barev nebo ráfků.

Modely BMW apelovat na emoce lidí, takže zákazníci budou muset dostat emocionální pocit je správně zažít, BMW vedoucí prodejní strategie a budoucí maloobchodu, Andrea Castronovo, píše se v prohlášení. „V situacích, kdy požadovaný produkt není k dispozici na místě, to vizualizace je příští nejlepší věc,“ řekl.

Kvalita obrazů vytvořených pomocí rozšířené reality je velmi realistický. Castronovo řekl v testech lidí, kteří hledají na 3-D obrazů uhnul, jako kdyby byly opravdu dostat do auta a „tam opravdu byla střecha pro ně bang hlavami dál.“

Aplikace, která byla navržena a vyvinuta společností Accenture, je vizualizace místo plné konfigurátor udržet uživatelský zážitek jako intuitivní a jednoduché, jak je to možné.

Jakmile pilot úspěšně dokončena, BMW plánuje nabídnout aplikaci na obchodu Play Google, takže zákazníci s Tango v mobilních zařízeních lze stáhnout. BMW uvedl, že je přesvědčen, že většina prémiových zařízení se systémem Android bude Tango povoleno v průběhu příštích několika let.