Honda přichází s NeuV mini-EV

Spolupráce, spolupráce, a především konektivita jsou jména ve hře na CES 2017. Vloni mohly být rok (mluví o autonomii), ale 2017 je tvarování až bude rokem, kdy váš telefon, vaše auto a váš Smarthome jsou bezproblémově smíchány dohromady. Dnes na veletrhu CES, Honda odhalila svůj nový kooperativní Mobility ekosystému, novou strukturu, která Honda nároky budou míchat umělá inteligence, robotiku a dat mrak s cílem zlepšit jízdu a mobilitu.

Honda vyjel dva prototypy na CES, nedávno odhalil neuv elektrický automatizovaný mini vůz a jednoduše pojmenované na koni Assist motocyklu. Navíc automobilka odhalila partnerství s Visa, DreamWorks Animation a společnost vlastní Honda Developer Studio a Honda Silicon Valley Labs „Xcellerator.“ Ten je určen k palivu práci mezi začínajícími začínajících a Honda ve snaze podpořit a zlepšit inovaci v průmyslu. A konečně, Honda oznámil Safe Roj, koncept, který využívá technologii napodobovat hejno ryb a vytvořit bezpečné a soudržné vozovky.

Oba prototypy budou k vidění na stánku Hondy. Neuv je zkratka pro New Electric Vehicle Urban a byl vytvořen s vědomím, že většina automobilů nečinně sedět po většinu svého života. Neuv je vize Honda budoucnosti, kde auto může poskytnout jízdu sdílení pro ostatní, když nejsou používány vlastníkem. Koncept je také schopen prodat zpět energii do sítě, když se nepoužívá. Neuv také přichází s Honda Automated Network Assistant, nebo HANA, osobní i adaptivní AI asistent. HANA budou učit a přizpůsobovat na základě emocí řidiče, rozhodnutí a chování, které nabízejí nové možnosti a doporučení. Stejně jako některé další vozidla na CES, Honda koncept nabízí elektrický skateboard, jak dostat z parkovacího místa do místa konečného určení.