Nový Continental GT Supersports je nejsilnější Bentley vůbec

Bentley Continental GT Supersports se konečně vrátil po přestávce od modelového roku 2013. A v té době se stal i zlý. Vůz skrývá vylepšil, twin-přeplňovaný motor W12, že nyní pumpuje 700 koňských sil a 750 lb-ft točivého momentu. To je navíc 79 koňských sil a 160 lb-ft točivého momentu přes starého modelu.

S výstupem jako to, že není žádným překvapením, nové Supersports mohou zbourat 0-60 mph běh na 3,4 sekundy a dosahuje nejvyšší rychlosti 209 mph. Konvertibilní také vrací, i když střecha se stát trochu přímého rychlosti. To je 0,3 sekundy pomalejší na 60 mph s časem 3,7 sekundy. Má také nižší maximální rychlost 205 mph. Ale světlá výška je úžasné.

Naštěstí Bentley vybavila nové Supersports s manipulační a zastavení upgrade, taky. Odpružení je nižší a tužší, než je obvyklé kontinentální GT. Power prochází točivého momentu VEKTOROVÁNÍ všech kol pohonného systému. Že všech kol Systém pohonu také odvádí 60 procent výkonu na zadní straně ve výchozím nastavení, ale lze nastavit zaujatost podle potřeby. Spojit všechny 5,000+ liber na Supersports až do zastavení, má masivní uhlíku keramické brzdy na každém rohu – 16.5 palců vpředu a 14 palců vzadu.

Supersports sportovní spousta změn stylu, i když ať už je to upgrade je na diváka. Vůz má naklíčená širokou škálu průduchů, žábry a křídel. Je to také dostane nějaké obrovské 21-palcová kovaná kola a závitové koncovky výfuku. Balíček „X Specifikace“ také dává kupující možnost osmi barevných dvoubarevná režimů spolu se zrcadly z uhlíkových vláken a dalších ozdobných kusů. Obsahuje také výfuk titanu, který šetří asi 10 liber váhy. Uvnitř je spousta z kůže a Alcantary, spolu s novou přístrojovou deskou lemováním v kostkované povrch z uhlíkových vláken. Samozřejmě jiných stávajících Bentley Lišty a dýhy jsou také k dispozici. Bentley neposkytla podrobnosti o cenách a dostupnosti Supersports.